+90 530 148 8215

KARGO VE TESLİMAT

Bursa ve ilçeleri için ücretsiz kargo ve kurulum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bursa iline yakın komşu iller için (150 - 200 km arası) takım bazında alınan ürünlerin, kargo seçenekleri ve teslimat tarihleri müşteri temsilcileriyle görüşülüp teyit edilebilir.

Bursa dışındaki illere (tekil, 1 takım vb. seçeneklerde) kargo ücreti alıcıya ait olmak şartıyla anlaşmalı olduğumuz uzman nakliye firmaları tarafından sigortalı olarak kapı önüne kadar teslimat yapılacak şekildedir. Eğerki teslimat yapılacak adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan dolayı, büyük araçla erişimin mümkün olmadığı durumlarda ise siparişler müşterininde bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılmaktadır.

Bursa dışındaki tüm illere (çoğul, setler) müşterilerimizin mobilyalarını aldığı takdirde müşteri temsilcilerimizle karşılıklı teyit ederek kendi araçlarımız ve montaj ekibimizle teslimat yapılmaktadır .

Siparişleriniz banka onayı alındıktan sonra başlamaktadır.

Bursa, Bursa ilçelerine ve Bursa iline yakın illere 10 ile 21 işgünü, Bursa dışındaki tüm illere 20 ile 30 işgünü içinde teslimat yapılmaktadır..

Çok acil siparişlerinizde, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet üzerinden ödemesini yaptığınız ürünleri yukarıda yazan tarihler arasında teslimat yapılamazsa, müşteri isteği doğrultusunda ödeme müşteriye geri iade edilebilir.

Teslimat tarihi bayram, tatil vb özel günlere denk gelir ise karşılıklı görüşüp ertelenebilir.

Teslimatta oluşabilecek her türlü aksama ve özel durumlarda (termin, sevk, montaj, servis vb) sizlere kusursuz hizmet verebilmemiz için üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Oluşabilecek hata ve sorunları en aza indirmek adına, bütün taleplerinizin teyitleşmeleri için email , WhatsApp, mesaj yolu ile yazılı olarak yapmanız gerekmektedir.

Email adresimiz : bilgi@karadagmobilya.com

Müşteri temsilcisi numaramız : 0530 148 82 15

WhatsApp hattı : 0530 460 89 22